اوراق

بورس اوراق

بورس اوراق بهادار بازار متشکل و رسمی است که در آن خرید و فروش سهام شرکتها یا اوراق قرضه دولتی یا خصوصی تحت ضوابط معین انجام می شود. مشخصه مهم آن حمایت قانونی از صاحبان پس اندازها یا سرمایه های راکد است. بورس اوراق بهادار به معنای یک بازار متشکل و رسمی سرمایه است که در آن سهام شرکت ها و اوراق مشارکت, تحت ضوابط و مقررات خاص مورد معامله قرار می‌گیرد. بورس مرجع رسمی و مطمئنی است برای جذب سرمایه افراد و بخش های خصوصی به منظور تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری بلند مدت. در بازرگانی داخلی ایران اصطلاح بورس به بازارهای اختصاصی کالاهای سرمایه‌ای، واسطه‌ای یا مصرفی اطلاق می‌گردد که در یک محدودۀ جغرافیایی واقع شده و تعداد زیادی از عناصر عمده فروشی و خرده فروشی، آن کالای خاص را دارند؛ مانند بورس فرش در بازار تهران، بورس آهن و….

تولید کنندگان جهت ادامه و توسعه فعالیتهای خود نیازمند سرمایه هستند و سرمایه داران نیز به دنبال سرمایه گذاری منابع مالی خود هستند و بنابراین یکی از بهترین مکانهایی که این دو گروه را می توان به یکدیگر رساند، بازار بورس اوراق بهادار است.

شرکت کارگزاری سی ولکس با بهره مندی از کارشناسان مجرب و متخصص و کسب رتبه “الف” از سوی سازمان بورس متعهد است که هر گونه خدمات عرضه و پذیرش و داد و ستد را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر >

فروش سهام عدالت

از طریق سامانه کارگزاری سی ولکس

ورود به سامانه سجام

از آسان ترین راه ممکن وارد شوید

خدمات غیر حضوری

دریافت کد بورسی و معاملات بر خط

باشگاه مشتریان سی ولکس

همیشه همراه شما هستیم

ورود به باشگاه