درباره ما

تاریخچه

شركت كارگزاری سی ولكس (سهامی خاص) در تاریخ 1376/02/01 در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران تحت شماره 129750 به ثبت رسیده است. فعالیت اولیه شركت در زمینه امور بازرگانی بود ولی در سال 1382 و با تاسیس بورس فلزات تهران، این شركت نیز به عنوان یكی از مؤسسین اصلی بورس مزبور، فعالیت خویش را به عنوان كارگزار معطوف به " كارگزاری در بورس فلزات تهران " نمود. در سال 1386 با ادغام بورس فلزات و بورس كشاورزی و تشكیل بورس كالای ایران، زمینه فعالیت این شركت نیز گسترش یافت و در تمام گروه های كالای بورس مزبور مجوز فعالیت گرفت. طبق روزنامه رسمی مورخ 1393/11/29 به شماره 20378، سرمایه ثبتی شرکت یکصدو پنجاه میلیارد ریال می باشد.

هم اكنون این كارگزاری حائز رتبه " الف " در بورس كالای ایران و دارنده تندیس اولین كارگزار خریدار و فروشنده در بورس انرژی و دارای مجوز فعالیت و پذیرش تمام گروه های كالایی قابل مبادله در بورس كالای ایران و بورس انرژی منجمله: كالاهای صنعتی، معدنی و محصولات كشاورزی، نفت، محصولات پایین دستی نفت و پتروشیمی و همچنین معاملات قراردادهای آتی می باشد.

شركت طی سال 92 موفق به اخذ مجوز داد و ستد اوراق بهادار در بازار فرابورس ایران و سپس در اوایل سال 1393 مجوز فعالیت در بورس اوراق بهادار را دریافت نمود و هم اكنون علاوه بر فعالیت در بورس کالا و بورس انرژی، در زمینه دادو ستد اوراق بهادار نیز فعال می باشد.

سهامداران فعلی شركت عبارت از مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی كاركنان فولاد، شركت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات و شركت سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشند.

تماس با ما